logo

Csatlakozz az erdélyi vállalkozók több száz fős csoportjához!

Folyamatosan fejleszted magad, tanulsz, probálkozol? Te is azt érzed, hogy fölösleges és nem haladsz előre semmit? 

 

Akkor jó helyen vagy. Csatlakozz a Véletlenszerűségek nélküli vállalkozó nevet viselő zárt Facebook csoportunkhoz, ahol több száz erdélyi vállalkozó van jelen és nap, mint nap azon dolgozunk, hogy tényleges fejlődést érjünk el közösen. 

Kérünk, add meg az adataid és felvesszük veled a kapcsolatot!

A csoportunk célja, hogy közösségi platformot teremtsünk a gondos, talpraesett vállalkozóknak, akik nem elégedettek az eredményekkel, de csapongás és hánykolódás helyett, tudatosan felépített, véletlenszerűségek nélküli vállalkozást akarnak. Olyan vállalkozók csoportja, akik a folyamatos fejlődés eredményeként kiszámítható, szándékosan elért eredményeket tudhatnak magukénak.

 

Legyél te is véletlenszerűségek nélküli vállalkozó! 

 

Rád illik a fenti leírás? Akkor iratkozz fel és legyél tagja a több száz fős közösségünknek. Ne feledd, az elméd a legfontosabb fegyvered! 

Ügyfeleink, akik kiléptek a középszerűségből és abba hagyták a vergődést, a mi segítségünkkel:

Marketingiskola