em
logo
  • 0
    1. Jelenleg üres a kosarad.
notfound

Meg sem érdemel

Ügyfelek, akik meg sem érdemelnek! Minket. 

Jól olvasod, vannak olyan ügyfelek, akik annyira rosszul bánnak velünk, hogy meg sem érdemlik a portékánkat.  

– – 

Az alábbi ügyfél típusokról van szó  🤔:

1. “A szaknyelvi vakvágány”:

Úgy kommunikálunk, mintha az ügyfelek ugyanolyan profik lennének, mint mi. Áradnak a szakkifejezések, a bonyolult technikai részletek de legyünk őszinték: nem értik a szavainkat, és ezzel pont is kerül az együttműködésre, mert nem akarják megvenni, amit nem értenek. Meg sem érdemelnek minket!

2. “A különbség eltitkolása”: 

Tehát itt vagyunk, csodálatos szolgáltatásokkal és megoldásokkal, amelyek valóban hasznosak a potenciális vásárlók számára, de nem demonstráljuk számukra eredményesen, hogy miért érdemes minket választani. Naná, hogy mástól fognak vásárolni… meg sem érdemelnek minket!

3. “A rejtőzködő kommunikáció”:

Nem találnak minket, nem hallanak rólunk. Lehet, hogy a versenytársaink jobban kommunikálnak, láthatóbbak a piaci zajban 🤫, de mi hagyjuk, hogy elvesszenek a sötétben. És így meg sem érdemelnek minket!

4. “A visszahúzódó csodadoktor”:

Jók vagyunk. Felelősséget vállalunk. Tényleg odatesszük a csontot, hogy kiemelkedőt nyújtsunk, de ezt senkinek nem mondjuk el. Jöjjenek rá ők maguk. Amíg erre nem jönnek rá, addig meg sem érdemelnek! 🤨

5. “A nagyképű egoista”:

Azért felelek, amit mondok. Nem azért amit ő megért. Tehát ha felét érti meg és azt is félre, akkor az az ő baja. Az is az ő baja, hogy a pénzét nem nálunk költi el és az is az ő baja, hogy nem olyat vásárol, ami neki tényleg jó. 😒

– – 

Na? Mit gondolsz? 

Ugye, hogy sokan vannak, akik meg sem érdemelnek? 

Változtass! Iratkozz fel a hírlevelünkre itt és inkább hagyd, hogy bárki kiérdemeljen téged. 

#megseérdemel #ügyfelekmiféleügyfelek #mitgondolsz #jahogymégse

Iratkozz fel a hírlevelünkre és AJÁNDÉKBAN részesülsz!

Comments

  • Meg Sem érdemel - PÉEL MÉDIA Posted 55 év ago

    […] Ügyfelek, akik meg sem érdemelnek! Jól olvasod, bizony vannak olyan ügyfelek, akik nem igazán érdemelnek meg minket. De miért is? Nézd meg… Forrás […]

Comments are closed.

Marketingiskola