Mi lenne, ha olyan lennél?

🧨 Mi lenne, ha ezen a héten olyan lennél, mint amilyennek látni szeretnéd a világot?

___

✅ Mi lenne, ha az ügyfélnek azt mondanád a portékádról, amit te szeretnél hallani, ha ügyfél lennél?

✅ Mi lenne, ha úgy közelítenéd meg a panaszkodó ügyfelet, ahogyan te szeretnéd, hogy hozzád szóljanak amikor panaszod van?

✅ És mi lenne, ha úgy „szólnál” be egy politikusnak, ahogyan te szeretnéd, hogy beszóljanak neked, ha politikus lennél?

✅ Mi lenne, ha egyszerűen csak azt csinálnád, amit elvárnál, hogy veled kapcsolatban csináljanak? Minden ráerősítés, nagyítás vagy éppen kicsinyítés nélkül.

✅ Mi történne, ha egy hibázó munkatársat úgy tolnál le, ahogyan neked jól esne amennyiben hibáznál? (igen, tudom, hogy Te soha nem hibázol, de a gondolatkísérlet kedvéért képzeld el 😉)

👉 𝘔𝘪 𝘭𝘦𝘯𝘯𝘦, 𝘩𝘢 𝘯𝘦𝘮 𝘶́𝘨𝘺 𝘮𝘶̋𝘬𝘰̈𝘥𝘯𝘦́𝘭 𝘢𝘩𝘰𝘨𝘺𝘢𝘯𝘬𝘦𝘭𝘭”, 𝘢𝘩𝘰𝘨𝘺𝘢𝘯𝘵𝘢𝘯𝘪́𝘵𝘰𝘵𝘵𝘢𝘬”, 𝘢𝘩𝘰𝘨𝘺𝘢𝘯𝘪𝘭𝘭𝘪𝘬”, 𝘩𝘢𝘯𝘦𝘮 𝘶́𝘨𝘺 𝘢𝘩𝘰𝘨𝘺𝘢𝘯 𝘚𝘡𝘌𝘙𝘐𝘕𝘛𝘌𝘋 𝘩𝘦𝘭𝘺𝘦𝘴 𝘢 𝘮𝘶̋𝘬𝘰̈𝘥𝘦́𝘴𝘦𝘥? 𝘊𝘴𝘶𝘱𝘢́𝘯 𝘢𝘯𝘯𝘺𝘪 𝘵𝘰̈𝘳𝘵𝘦́𝘯𝘯𝘦, 𝘩𝘰𝘨𝘺 𝘢 𝘬𝘰𝘳𝘢́𝘣𝘣𝘪 𝘮𝘪́𝘮𝘦𝘭𝘵 𝘥𝘰𝘭𝘨𝘰𝘬 𝘮𝘪𝘢𝘵𝘵 𝘮𝘦𝘭𝘭𝘦𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘭𝘦́𝘷𝘰̋𝘬 𝘦𝘨𝘺 𝘳𝘦́𝘴𝘻𝘦 𝘭𝘦𝘭𝘦́𝘱𝘯𝘦 𝘦́𝘴 𝘩𝘰𝘴𝘴𝘻𝘶́ 𝘵𝘢́𝘷𝘰𝘯 𝘷𝘢𝘭𝘰́𝘣𝘢𝘯 𝘰̈𝘯𝘮𝘢𝘨𝘢𝘥 𝘭𝘦𝘩𝘦𝘵𝘯𝘦́𝘭.

____

A legtöbb vállalkozó valamikori motivációi közt ott van, hogy: „Nekem más ne mondja meg, hogy mit tegyek…!”

Aztán 15 év múlva sem veszi észre, hogy tettei elsöprő többsége egy hatalmas, világnak való megfelelés.

____

Nem mindig könnyű és rövid távon nem mindig kifizetődő, de mégis…

💡 Mi lenne, ha ezen a héten nagyobb mértékben/arányban lennél te TE?

#milennehaezenahéten #önmagadlennél