logo
  • 0
    1. Jelenleg üres a kosarad.
notfound

Miért nem tudod alkalmazni?

Na szóval, Imrének hívják… 

Az elmúlt közel két évtizedben, számtalan alkalommal adott pont akkor egy impulzust nekem, amikor kellett. 

Ha ő nincs, akkor én ma nem így és nem itt vagyok. Mna, igen. 

Egyszer ezt mondta:

– Azt észrevenni, hogy valami nem olyan mint amilyennek lennie kellene, nagyon könnyű. Ha koszos a padló és a kapus az orrát túrja, na azt nagyon könnyű észrevenni.

Majd folytatta:

– Azt viszont sokkal nehezebb észrevenni, hogy valaminek ott kellene lennie, de nincs ott. A takarító és kapus aláírt egy munkaszerződést azt látjuk… Papíron az is ott van, hogy ki a felettese, de egy RENDES felettese valójában nincs és ez nem tűnik fel, mert papíron van felettese.

Na, tudsz követni? 

Azt egészen könnyű látni, hogy a gyerek gyengus jegyet hoz haza, de azt nehezebb észrevenni, hogy nem hozott haza jegyet. Az ideges és panaszkodó ügyfelet könnyű észrevenni, de az már kevésbé, hogy az alapvetően elégedett ügyfelektől nincsenek visszajelzéseink.

Minek KELLENE ott lennie?

Élezd ki erre az antennáidat és a termékfejlesztéstől, a nagyobb arányú és nagyobb értékű értékesítésig, a motiváltabb munkatársaktól az összességében eredményesebb vállalkozóig, bizony sok mindennel meg jutalmazod magad. 

Te észrevetted, hogy minek kellene ott lennie? Keress minket bátran!

Iratkozz fel a hírlevelünkre és AJÁNDÉKBAN részesülsz!

Marketingiskola