em
logo
  • 0
    1. Jelenleg üres a kosarad.
notfound

Ne légy Robinson

Ne légy Robinson! 🚢 Okkkké? 

#milennehaezenahéten észrevennéd a szélcsendes helyeket? Például, ahogy a képen (lásd: megnézendő kép) levő kis szigetnek a bal oldalán látható a sima víztükör… Na igen, az a szélcsend. Ami a te vállalkozásodat is körül kell lengje, ha viharos a tenger. 

megnézendő kép

Hogyan érheted el a szélcsendet? Úgy, hogy kiváló szakemberekkel veszed körül magad és a vállalkozásodat. A szélcsendet a kiváló szakemberek adják: alkalmazottak, külsős könyvelők, ügyvédek, tanácsadók, vállalkozásfejlesztési szervezetek, marketingesek stb. 🤫 

Ne légy Robinson! Ne akard egyedül megtenni az utadat és ne akarj a viharban 🌪️ haladni tovább, a zűrzavarban, a szélben, az esőben. Ahhoz, hogy a vállalkozásodat a siker útján tereld tovább, észre kell venned a szélcsendes helyeket… 

👉 Minden vállalkozás életében fontos a kiváló könyvelő. Kell egy kiváló ügyvéd. Kell egy kiváló tanácsadó, aki nem csak a te vállalkozásodba lát bele. A cégvezető csak egy vállalkozásba lát bele, az a sajátja. De egy tanácsadó akár több százba is, amelyeknek érti az üzleti modelljét, piacát stb. Tudja, hogy mivel nincs értelme kísérletezni a szélben. Kell egy kiváló vállalkozásfejlesztési szervezet, mert azt a hajót sem egyedül építette fel valaki. Kell egy jó marketing csapat, aki a visszhangot ad neked, ha elakadnál a tengeren a viharok között, hogy halljanak és lássanak téged és szükség esetén azt a bizonyos szelet a vitorlázáshoz megteremti. 

#milennehaezenahéten körül néznél, hogy melyik oldalon van a szélcsend és hogyan jutsz el oda? 

#neinduljegyedülazútra #találdmegaszélcsendet 

Iratkozz fel a hírlevelünkre és AJÁNDÉKBAN részesülsz!

Marketingiskola