Ne tanulj. Csinálj!

👉 Mi lenne, ha ezen a héten nem azon dolgoznál, hogy többet tanulj, hanem azon, hogy többet alkalmazz?

Még a vízben oldódó, egyszerhasználatos tréningből/könyvből is lehet tanulni, de nincs az az adat, az a tudás darabka, amelyik pótolja a cselekvést.

Egy sor olyan vállalkozóval találkoztam, aki kényszeres könyvolvasó, konferenciára/tréningre járó, az élete mégis ugyanott van ma, mint pár évvel ezelőtt.

Kopogtasd meg kérlek az ilyen vállát és mondd ezt:

– Barátom! Te vagy hülyeségeket tanulsz, vagy

gyáva

a lényeget nem látó

lusta

felelőtlen

buta

saját magadat áltató

teljesen szoft hibás

vagy.

Mondd neki ezt:

– Nem tudom, hogy a fentiek közül melyik, de miután megpróbálod megmagyarázni nekem, hogy a fentiek miért nem igazak rád, inkább tedd oda a csontod és ahelyett, hogy beszélsz okosakat, TEDD a dolgod. Ja… persze, csak akkor, ha nem akarsz újabb 5 évet el szellemi maszturbálni, de egyről a kettőre nem haladni.

Mi lenne, ha ezen a héten az egész bolygó azt mondaná, hogy használjuk amit tudunk?

He?

#pfoááá #milennehaezenahéten