Konzultánsképző

• változatos
  • sokoldalú
  • valós segítség

18 éve létezünk, de több, mint 20 éve a vállalkozók világában dolgozunk.
Jó pár gazdasági válságot láttunk már.
Láttunk technológiai forradalmat a marketing terén, láttunk elavuló üzleti modellekbe belefulladó vállalkozókat.
Rengeteg időnk volt valóban azt látni, ami a vállalkozói létben van és rengeteg időnk volt tanulni is.
Ma már pontosan látjuk, hogy konzultánsnak lenni az egyik legváltozatosabb és legsokoldalúbb tudást igénylő tevékenység, amit csak el lehet képzelni és azt is látjuk, hogy vagyunk annyira szerencsések, hogy a társadalom legépelméjűbb, legtöbb értéken teremtő egyéneivel dolgozhatunk. A kisvállalkozókkal dolgozhatunk.
Nem megtanulunk néhány előadást és standard módon elmondjuk újra és újra.
Megkeressük és mindig megtaláljuk azt a megközelítést, amely az ügyfél lehetőségeinek, a beállítottságának megfelel.

Hogy sokat kell tanulni? Igen.
Hogy soha abba sem lehet hagyni a tanulást? Így van.
Hogy az első néhány év sokkal nehezebb, mint gondolnád? Pontosan.
Hogy kizárólag akkor van értelme ebbe belevágnod, ha valóban elhivatottnak érzed magad, hogy valós segítséget nyújts vállalkozóknak? Igen.

Ha hezitálsz, akkor ne keress minket.
Ha akarsz segíteni azoknak, akik tényleg megérdemlik a segítséget, akkor szólj.

Érdekel! Beszéljünk róla!